8900 Zalaegerszeg, Kosztolányi út 41.
8985 Becsvölgye, Fő út 61.
+36 30/478-4085
napravar@napravar.hu
Hírek
Kérdezz-felelek a Waldorfról
Tájékoztató fórum iskolánk iránt érdeklődő szülőknek Szeretettel várunk minden érdeklődő szülőt, aki szeretne közelebbről megismerkedni iskolánkkal. .Találkozzunk október 22-én, pénteken délután 5 órakor Becsvölgyén, a Fő út 61. alatti iskolaépületben

Tájékoztató fórum iskolánk iránt érdeklődő szülőknek

Szeretettel várunk minden érdeklődő szülőt, aki szeretne közelebbről megismerkedni iskolánkkal.

Gyere el egy kötetlen beszélgetésre, ha úgy érzed, szeretnél többet megtudni az iskoláról, a pedagógiáról, a közösségről. Tanítóink és mi, szülők ott leszünk, hogy megválaszoljuk kérdéseidet, meséljünk tapasztalatainkról, betekintést nyújtsunk az iskola életébe.Találkozzunk október 22-én, pénteken délután 5 órakor Becsvölgyén, a Fő út 61. alatti iskolaépületben

További hírek
Információk