8900 Zalaegerszeg, Kosztolányi út 29.
+36 30/478-4085
napravar@napravar.hu
8900 Zalaegerszeg, Kosztolányi út 41.
Hírek
Waldorf szülői szemmel - fórum
Egerszegi Waldorf-szülők vagyunk. Az élet különböző területeiről érkeztünk: van köztünk pszichológus, közgazdász, vállalkozó, méhész, tanár.... Közös bennünk, hogy gyermekeinknek a Waldorf-ovit, Waldorf-sulit választottuk. Ha érdekel óvodánk, iskolánk, és kíváncsi vagy tapasztalatainkra, vagy kérdéseid vannak, szeretettel várunk egy kötetlen beszélgetésre iskolánk épületében (Zeg, Kosztolányi u. 41.) március 1-én 17 órától.

Egerszegi Waldorf-szülők vagyunk. Az élet különböző területeiről érkeztünk: van köztünk pszichológus, közgazdász, vállalkozó, méhész, tanár.... Közös bennünk, hogy gyermekeinknek a Waldorf-ovit, Waldorf-sulit választottuk. Ha érdekel óvodánk, iskolánk, és kíváncsi vagy tapasztalatainkra, vagy kérdéseid vannak, szeretettel várunk egy kötetlen beszélgetésre iskolánk épületében (Kosztolányi u. 41.) március 1-én 17 órától.

További hírek
Információk